טיפים לבחירת מתלה,מגבות מחמם מגבות

מחמם מגבותבחירת מחמם מגבות,  לחדר האמבטיה היא תהליך הכולל 3 שלבים:

שלב ראשון - כאשר בוחרים מחמם מגבות לחדר האמבטיה  זה לא רק המראה העיצובי שקובע, למרות שהוא מאוד חשוב, הרי מדובר בפריט בעל מיקום נגלה לעין בחדר האמבטיה שלכם. זכרו שמחמם מגבות אינו רק מכשיר לתלייה וייבוש המגבות. ניתן להתייחס אל מתלה מגבות כאל אמצעי לחימום חדר האמבטיה בחורף, ממש כמו רדיאטור. אם אתם רוצים להשתמש במתלה המגבות על מנת לחמם את חדר האמבטיה שלכם, עליכם לחשב את קיבולת המחמם הדרושה על פי גודל חדר האמבטיה שלכם. העוצמה הדרושה היא כ 110 וואט למטר מרובע כאשר הגובה סטנדרטי, לכן עליכם ממש למדוד את חדר האמבטיה על מנת לדעת את הדרישות של מחמם המגבות אותו אתם מחפשים. זהו הבסיס לחיפוש אחר מחמם מגבות לחדר האמבטיה.

שלב שני – לאחר שאתם יודעים מהי הקיבולת הדרושה עבורכם, יש למצוא מהו הגודל המתאים של המחמם מגבות. יש למדוד את המקום בו אתם רוצים להתקין את מחמם המגבות ולראות כמה מקום בעצם יש לכם. בעזרת סרט מדידה פשוט עליכם לבדוק מהו גודל המקום העומד לרשותכם מבחינת אורך ורוחב. כמו כן יש לשים לב לכל מיני פרטים שעלולים להפריע ויש לקחת אותם בחשבון – כיור, ברז, נקודות חשמל, תאורה וכו’.

שלב שלישי – תתפלאו אבל גם גודל המגבות משפיע על גודל מחמם המגבות. על מנת שהמגבת תחומם ותיובש כראוי יש צורך לפרוש אותה בצורה מסודרת על מחמם המגבות. יתכן שחלק מסוים יתייבש וחלק אחר יישאר לח. כמו כן יש לחשוב כמה שלבים אתם רוצים במייבש המגבות, זה משפיע על מספר המגבות אותן ניתן לייבש בו זמנית. אם מדובר בחדר אמבטיה המשרת משפחה שלמה אז מומלץ להשתמש במחמם מגבות מרובה שלבים, אם מדובר בדירה קטנה של זוג או אדם יחיד אז מומלץ להשתמש במחמם מגבות בעל מעט שלבים.

למבחר מחמם מגבות שלנו

על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות ולבחור את מחמם המגבות המתאים ביותר לצרכים שלכם, פנו עכשיו לייעוץ אצל טרמוסטיילר, בפלאפון 0547513320 או באתר-  https://www.termostyler.co.il.
אולם תצוגה ברחוב יד חרוצים 14, ירושלים.