מחמם מגבות הפינוק לאמבטיה

 

המחמם מגבות עונה על כל הצרכים של כל לקוח, וביכולתם לספק ולהשלים כל חלל.

מחמם מגבות הוא אסתטי ופרקטי המיוצרים באיכות גבוהה מאוד: הצבעים, הקווים המודרניים, את היכולת לשקף את האור, ואת יכולת התאמה באופן נהדר לכל בחירה של רהיטים, להפוך את הפריטים הללו ייחודיים ומוכנים לספק את לקוח .

המחמם מגבות נוצר כדי לשמור על מגבות חמות, כמו גם על מנת להבטיח נוחות מכסימלית, מחמם מגבות יכול לשמש גם  לחימום חדר אמבטיה

בשילוב עם טעם של עיצוב אלגנטי, לא שגרתי ומתוחכם, השימוש הנרחב של מחממי מגבות כאלמנטים שהופך את חדר האמבטיה לסביבה יותר נוחה ויפה.

CALAבמקור יוקרה בבתי מלון וספא, מגבות מחוממות נעשות נפוצות יותר בבתים פרטיים. הם יכולים להיות מותקנים במהלך הבנייה או שיפוץ הבית  או בכל עת כרצונך של בעל הבית.

 

אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הישן, חימום הבית שלך הוא אחד הפריטים העיקריים שאתה צריך לקחת בחשבון כדי להשלים את הפרויקט.

מחממי מגבות הם בעצם מתלה מגבות, עם הוספה של מערכת חימום אשר משמש לחימום ויבוש המגבת. פעולה זו עוזרת למגבות להישאר לא רטוב בין שימוש לשימוש. כמו כן יצא מהמקלחת לתוך מגבת חמה נחשב על ידי רבים לפינוק נפלא.

מחמם מגבות פועל על בסיס מים, כלומר מחוברים לחימום הבית ומאפשרים פעילות וכיבוי על ידי כפתור הפעלה, או על בסיס חשמל כלומר מחוברים לשקע חשמלי.

 

1. חימום חשמלי :ישנם סוגים שונים של חימום הבית חשמלי, מתנורים שלמים הביתה ליחידות תכליתית שיכול לספק חימום, כמו גם מיזוג אוויר. חימום אזור משלימה בדרך של תנורי חימום ניידים או תנורי פנלים מותקנים גם יכול להתחמם כמה אזורים קרים או לשפר את מערכת החימום העיקרית שלך. סקור את האפשרויות זמינות ולמצוא יעיל

2. מים חמים להסקה: פנלים מים חמים או חימום רדיאטור כולל מערכת הדוד עם רשת של רדיאטורי מים חמים בחדרים שונים של הבית. יותר זול ויותר יעילים מאשר כמה צורות אחרות של חימום, מערכת חימום מים חמה בדרך כלל מותקנת כאשר הבית נבנה. היו צעדים גדולים שנעשו בשנים האחרונות ביעילות והתהליך של מערכות חימום מים חמים. בעוד שההוצאה הראשונית לחום עם מים עשויה להיות גבוהה מכמה מקורות חימום אחרים, זה בחירה טובה עבור כמה בתים.

 

לכל שאלה לראות דגמים של מתלה מגבות ניתן ליצור קשר איתנו בטרמוסטילר.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *