רדיאטורים חשמליים:רדיאטור לחימום ביתי

חברת טרמוסטיילר הינה משווקת בלעדית של מערכות חימום מתקדמות מאירופה. רדיאטורים עם עיצוב וטכנולוגיה חדשה של טרמוסטט אלקטרוני המאפשר לחסוך באנרגיה ובכך לשלם הרבה פחות בחשבון החשמל. עיצוב קלאסי ומודרני, מאות רדיאטורים המשכללים את עיצוב הבית, בטיחותי לילדיכם. התקנה פשוטה ללא צורך בהכנה מיוחדת. נדרש שקע שחמל בלבד. כל מוצרינו בעלי תו תקן ישראלי ואירופאי.

למה דווקא רדיאטורים חשמליים ?

הם מספקים חום איכותי והומוגני בכל חלל החדר, עם טכנולוגיה חסכונית ופשוטה לתפעול והתקנה קלה לכל אחד. קניית המכשירים בעלות סבירה המתאימה לכל כיס. קיימים דגמים רבים, במידות שונות ובמבחר צבעים. הרדיאטורים פועלים גם בתור הסקה מרכזית לחימום הבית

כמה מהמוצרים שלנו של רדיאטורים מעוצבים

רדיאטור NOIROTרדיאטורים NOIROT jobel-campa2רדיאטורים CAMPA חימום zehnder רדיאטורים ZEHNDER

 

אפשרויות שונות של תנורי חימום

בין האפשרויות המודרניות האיכותיות ביותר מצוי תנור חימום מסוג “מקרן”. אמצעי חימום זה מבוסס על גוף חימום ייחודי עם מערכת בקרה פנימית מכאנית, המשולבים עם תרמוסטט אלקטרוני חדשני. עיצוב התנור איננו רק נעים לעין ומשתלב גם בבית מעוצב. העיצוב גם נעשה כך ששטח הפנים הינו מקסימלי, החימום נעשה ביעילות ובאחידות כך שחלל החדר כולו נעים יותר ואפילו שומר על דרגת לחות רצויה. לצד הפעילות היעילה מבחינה תפקודית, פועל המקרן גם בצורה חסכונית במפתיעה. היכולת לחמם את האווירה בפחות אנרגיה (קרוב לשליש פחות!) הופכת את אמצעי החימום החדשני לפתרון מצוין גם למי שרוצה לחסוך כסף בחשבון החשמל. נוסף על חימום הבית באמצעות מקרן איכותי, ניתן בהחלט לבחור גם תנור חימום מסוג רדיאטור. חשוב להבין שרדיאטור מודרני רחוק מרחק רב מהדגמים הישנים, הכבדים והמסורבלים. כיום, מדובר על מוצר מחודש, הקרוי גם קונווקטור שעשוי אלומיניום יצוק. בין היתרונות של הקונווקטור ניתן למצוא מערכת בקרה יעילה, פעולה שקטה, הפעלה בטוחה וכמובן – חסכונית. מוצר זה מתאים גם לאנשים שזקוקים לפתרון לחדר קטן וגם כאשר מדובר על חימום של סביבה גדולה יותר.

ישנן 2 שיטות חימום הבית שונות

מקרן החלופה השנייה הינה מקרן הכולל תרמוסטט אלקטרוני ומערכת בקרה מכנית. המקרן בנוי מגוף חימום הנמצא בתוך פלטת אלומיניום, עובדה שתורמת לכך שכל שטח הפנים של המערכת יפלוט חום באופן הומוגני ואילו האוויר לא יתייבש וישאר נעים וחמים במידה. המקרן יקר יותר מהקונווקטור, אך במקביל הוא גם חסכוני יותר, (ב30%) קונווקטור האופציה הראשונה הינה קונווקטור, מדובר ברדיאטור שמחומם ע”י גוף חימום, (יציקת מונובלוק אלומיניום), והוא מכיל תרמוסטט אלקטרוני פלוס מערכת בקרה מכנית. נתונים אלו מאפשרים להגיע במהירות לטמפרטורה הרצויה באופן שקט, יעיל, הומוגני וחסכוני. כמו כן יש לקחת בחשבון שאופציה זו אידאלית עד 6 שעות שימוש רצופות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *