מתלה מגבות לאמבטיה

תנור חימום לאמבטיה מעוצב

דווקא עכשיו באמצע הקיץ אנו כבר חייבים להתכונן לימי החורף הקרים ולחמם את האוויר גם בחדר האמבטיה. חברת טרמוסטיילר מציעה לכם תנורי חימום לאמבטיה בעיצובים שונים צורות וגדלים שונים 

 

החורף עוד לא כאן, אבל אנו כבר חייבים להתכונן אליו, גם אם בארצנו בכלל לא בטוח שהוא אכן יגיע. ברור לגמרי שיש צורך בחימום הבית. אבל מה עם האמבטיה? חשבתם על היציאה הלא נעימה ממים חמים לחדר אמבטיה קר? ועוד לא דיברנו על השלב ההתפשטות המקדים, כמעט נורא כמו לקום בבוקר מהמיטה החמה. אבל במקום לעבור ייסורים מתמשכים, אפשר פשוט להתקין תנור חימום לאמבטיה ולסגור עניין.

המכשיר המוכר והנפוץ ביותר הוא כמובן תנור חימום חשמלי לאמבטיה. התנור חימום בא בגדלים שונים, כאשר המבוקש ביותר הוא תנור חימום קטן המחמם במהירות את החלל. יתרונו של תנור חימום לאמבטיה הוא  הקומפקטיות שלו. הוא אינו תופס מקום רב וניתן להעבירו ממקום למקום רק בעזרת שקע.

כלומר אותה הטכנולוגיה כמו תנור חימום רגיל לבית בעיצוב קצת שונה.

תנורי חימום לאמבטיה חשמליים יתרונם של תנורים אלה הוא ביכולתם לחמם איזור קטן ללא בזבוז אנרגיה על חדר שלם. יש להציב את התנור חימום הרחק מהרצפה(תלוי בדגם). יש לבדוק שכבל החשמל תקין לכל אורכו. אין לטלטל את התנור כאשר הוא מחובר לחשמל.  יתרונו הוא בכך שניתן להעבירו מחדר לחדר לאומת תנור חימום לאמבטיה על בסיס מים הרדיאטור פועל עם התחממות מים בתוכו. שאותו לא ניתן להעביר.יתרונו הגדול הוא בבטיחותו והאפשרות להשאירו דולק גם במהלך הלילה וגם בחדר ילדים ובכלל 24 שעות היממה.

השיטות לחימום האמבטיה הם בעיקר תנור חימום, מתלה מגבות ומייבשי מגבות. עיקר החידושים בתחום זה הם העיצובים והצבעים, באותה  הטכנולוגיה כמו תנור חימום רגיל. חברת טרמוסטיילר, מציעה תנורי חימום לאמבטיה בגדלים שונים צורות וגדלים שונים. המחירים של התנור חימום מתחילים מ-  1500 ש”ח לתנור חימום חשמלי של חברת נוארוט. מתלה מגבות ומייבשי מגבות מתחילים מ 1700 ש”ח ליחידה על חשמל ו- 1100 ש”ח ליחידה על מים.

תנור חימום לאמבטיה: מתי להשתמש בתנור חימום חשמלי

נערך מחקר כדי לבדוק את ההשפעות של תנור חימום חשמלי במבנים תעשייתיים. מאחר שהקרינה היא מאותו סוג כמו הקרינה שאנו חווים מהשמש, המחקר מצא שגוף האדם יכול לעמוד בכמות הקרינה האופיינית שפולט תנור חימום. המחקר מצא שלתנור חימום חשמלי יש הרבה יתרונות, כולל יעילות אנרגיה גדולה יותר וסביבת מחייה טובה יותר עקב השימוש בגז טבעי. תנור חימום חשמלי אכן מספק חימום בעל רמת עלות-ישירה/תועלת גבוהה. אתה אפילו עשוי למצוא תנור חימום חשמלי בחדר הכושר או בספא המקומיים שלך התנור חימום  מתחיל לצבור פופולריות. טכנולוגיות חדישות, ומחממות אותם באופן דומה לקרני השמש, אך ללא הקרניים האולטרא-סגוליות. סאונות בעבר הסתמכו על שיטות מסורתיות ליצירת כמויות חום גדולות, כדי לחמם תחילה את האוויר ורק אחר-כך את הגופים שבסאונה. חום אינפרא-אדום מדלג על האוויר ומחמם ישירות את הגופים ביעילות רבה הרבה יותר.

2 Responses
 • עדינה
  Oct 7, 2014

  אשמח לקבל מידע על מייבשיי מגבות

  עדינה Oct 7, 2014
  Reply
  • termostyler
   Oct 23, 2014

   שלום, ניתן ליצור קשר איתי בטלפון 072-2503262
   או 0547513320 או להשאיר לי את הפרטים שלך
   תודה

   termostyler Oct 23, 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *