מחממים את האווירה עם תנור חימום יעיל וחסכוני

 

מכיוון שהחורף עומד בפתח ומתחילים להגיע הימים הקרים, הגיע הזמן לדבר על פתרונות חימום איכותיים. בעבר, כאשר אנשים חיפשו לקנות תנור חימום, המבחר היה דל ומצומצם. יתרה מכך, לא רק שמספר הדגמים היה קטן, אלא גם לא ניתן היה כלל למצוא דגמים בעלי יעילות אנרגטית דהיינו חסכוניים ויעילים.

בשורות הבאות נראה שכאשר מחפשים תנור חימום בימינו אין צורך להתפשר ואין צורך להסתפק בפתרונות בעלי מראה זול או אפקטיביות נמוכה. אפשר בהחלט למצוא כיום מגוון רחב של מוצרים בקטגוריה, לכל תקציב, לכל טעם, לכל אחד.

תנור חימום יעיל יותר

כמעט כולם כבר מודעים כיום לעובדה שבזבוז אנרגטי הוא רע לכיס ורע לסביבה. מכשירי חשמל הם אומנם הכרחיים, אבל אין זאת אומרת שחייבים לעשות שימוש בדגמים ישנים, בזבזנים, שמייקרים את חשבון החשמל.

כחלק מהמאבק במוצרים חשמליים שונים שנחשבים לזוללי חשמל אפשר למצוא כיום לא רק מקררים יעילים יותר ומזגנים יעילים יותר. גם תנור חימום בהחלט יכול להיות יעיל יותר ולעשות את העבודה עד הצד הטוב ביותר, בלי צורך להתפשר.

בין האפשרויות המודרניות האיכותיות ביותר מצוי תנור חימום מסוג “מקרן”. אמצעי חימום זה מבוסס על גוף חימום ייחודי עם מערכת בקרה פנימית מכאנית, המשולבים עם תרמוסטט אלקטרוני חדשני. עיצוב התנור איננו רק נעים לעין ומשתלב גם בבית מעוצב. העיצוב גם נעשה כך ששטח הפנים הינו מקסימלי, החימום נעשה ביעילות ובאחידות כך שחלל החדר כולו נעים יותר ואפילו שומר על דרגת לחות רצויה.

לצד הפעילות היעילה מבחינה תפקודית, פועל המקרן גם בצורה חסכונית מפתיעה. היכולת לחמם את האווירה בפחות אנרגיה (קרוב לשליש פחות!) הופכת את אמצעי החימום החדשני לפתרון מצוין גם למי שרוצה לחסוך כסף בחשבון החשמל.

יותר מסתם רדיאטור

נוסף על חימום הבית באמצעות מקרן איכותי, ניתן בהחלט לבחור גם תנור חימום מסוג רדיאטור. חשוב להבין שרדיאטור מודרני רחוק מרחק רב מהדגמים הישנים, הכבדים והמסורבלים. כיום, מדובר על מוצר מחודש, הקרוי גם קונווקטור שעשוי אלומיניום יצוק.

בין היתרונות של הקונווקטור ניתן למצוא מערכת בקרה יעילה, פעולה שקטה, הפעלה בטוחה וכמובן – חסכונית. מוצר זה מתאים גם לאנשים שזקוקים לפתרון לחדר קטן וגם כאשר מדובר על חימום של סביבה גדולה יותר.

אמצעי חימום נוספים

חשוב לזכור שכאשר רוכשים תנור חימום, אפשר בהחלט לשלב זאת גם עם רכישת אמצעי חימום נוספים, לפינוק ולנוחות. מחממי מגבות, למשל, הינם אמצעי פשוט ויעיל מאין כמוהו לשמירה על מגבת חמימה שלאחר הרחצה. עם מגבת חמימה ויבשה נעים יותר ליבש את הגוף למבוגרים וגם לילדים.

נשמח לעזור לכם לכל פיתרונות חימום הבית. אפשר לבוא לאולם התצוגה שלנו בירושלים או להתקשר ל 0722503262

 

 

 

 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *